www.transaurus.lt

APIE KOMPANIJĄ


Transporto – ekspedicinė kompanija „TRANSAURUS“
Sėkmingai teikia įvairių krovinių tarptautinių pervežimų organizavimo paslaugas. Pas mus Jūs rasite greitas, patikimas, kokybiškas ir santykinai nebrangias paslaugas.
Pagrindiniai maršrutai: Reguliarus dalinių krovinių (LTL) gabenimas iš: Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Austrijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Jungtinės Karalystės ir Airijos Respublikos, Švedijos, Suomijos.
Visos transporto priemonės atitinka „žalių ir saugių“ EURO 5 automobilių reikalavimus, yra aprūpintos GSM ryšiu, navigacija ir sekimo sistema. Tai leidžia greitai ir kokybiškai organizuoti darbą, spręsti iškilusias problemas ir efektyviai reaguoti į klientų pageidavimus. Taip pat, klientui pageidaujant, yra galimybė matyti, kokioje vietoje yra jo gabenamas krovinys.

 

Mūsų tikslas – įsigyti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą. Tai stengiamasi pasiekti įsiklausant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pateikiant optimaliausius pasiūlymus tiems poreikiams patenkinti. Įmonės darbuotojai tobulinasi , siekdami užtikrinti aukštą paslaugų kokybę.
„TRANSAURUS“ teikia rinkai krovinių gabenimo kompleksines paslaugas. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, visada padėsime spręsti Jūsų problemas transporto srityje.
Didžiausia klientų padėka - pasitikėjimas mumis ir rekomendacijos.

MISIJA

„TRANSAURUS“ misija - būti greitu ir patikimu krovinių gabenimo partneriu..

VIZIJA

„TRANSAURUS“ vizija - tapti greičiausiai ir efektyviausiai aptarnaujančia pervežimo kompanija .  

Mūsų prioritetai:

• GREITIS - greičiausių ir saugiausių krovinių pristatymo paslaugų teikimas.
•LAIKAS - klientų laiko ir pinigų taupymas teikiant paslaugas.
Per santykinai trumpą laiką kompanija užsirekomendavo kaip patikimas partneris.

UAB "TRANSAURUS"
Lietuva / Lithuania Tel.faks:+ 370 45 58 2505 / + 370 655 24 225
Sprendimas:Smaragdas